Září 2011

The Vampire Diaries 3x02 The Hybrid online

26. září 2011 v 21:57 The Vampire Diaries
A je tu druhý díl 3. série s názvem Hybrid. Opět mne nezklamal a celá napjaté jsem seděla u obrazovky celých 40 minut. "Nečekaně" mi těchto spousta minut uběhlo šíleně rychle. Tak nečekejte ani minutu a klikněte na odkaz ať už vítě, jak tenhle díl skončí:

3x01 Narozeniny

22. září 2011 v 0:10 The Vampire Diaries
Tak jsme se nakonec dočkali prvního dílu z 3. série :) Byla jsem z něj nadšená, ale víc psát nebudu, raději se podívejte sami:

!Vydělejte si čtením!

21. září 2011 v 22:45 Ostatní
Líbí se vám tolik věcí, ale nemáte dost peněz na to, aby jste si je pořídili?? Mám tip, jak si vidělat jen obyčejným přečtením reklamy. Tolik reklam vám chodí na meil a nic z toho nemáte akorát tak plnou schránku. Mám pro vás tip, kde je potvrdíte, že jste si to přečetli (jen kliknete na odkaz). Nevěříte? Věřte :) a čtěte dál ;)

Pád (Fallen)

8. září 2011 v 17:28 Knihy

Pád (Fallen) od Lauren Kateové

Konečně jsem si tuto knížku vypůjčila v knihovně, takže se nemůžu dočkat až jí dočtu :) Poté, co jí dočtu sem hnedka hodím můj názor na tuto knihu, ale zatím v tomto článku vás seznámím s celou sérií Andělé a s autorkou této knihy a možná se pro ni nadchnete, jako já :)


Nový design

7. září 2011 v 16:47 | Alza |  Grafika
Tak jsem stvořila můj první design na blog. No byla to pěkná fuška. Vůbec nejhorší bylo nastavování tady na blog Nerozhodný To byla teda hrůza. Nastavovala jsem to asi od včerejška a pořád tam mám drobnosti, které se mi tam nelíbí, ale kdybych u toho ještě měla sedět, tak zešílím, tak toto zřejmě bude finální verze :) Takže obdivuju takové ty krásné blogy. To ani maličko nechápu jak to nastavujete, máte můj velikánský obdiv!

Úvod

6. září 2011 v 16:17 | Alza |  Mé kecy

Vítejte!

vítám Tě na mém blogu o všem a o ničem :) Byl založen zejména z důvodu grafiky, kterou jsem si potřebovala dát někam na internet, ale to neznamená, že sem nebudu nic dávat ;)

Tak začnu mými koníčky, už proto, že hlavně o tomhle bude můj blog. Takže začla bych koňmi, jsou to šlechetná a nádherná zvířata a jízda na nich je něco dokonalého. Jezdím od svých 14, ale v dnešní době se těžko hledá stáj, kde by byla fajn atmosféra mezi lidma, nebo vedoucí, který po vás nekříčí za každou blbost.
Miluji hudbu zejména rock, reggea, ska atd. Zveřejnila bych kapely a zpěváky/zpěvačky, které poslouchám snad pořád dokola a neomrzují mě :) Takže jako první bych napsala Avril Lavigne, poslouchám jí od dob, kdy byla rebelkou, takže není divu, že se mi občas posteskne po té "staré" Avril. Potom jedny z nejlepších kapel, které jsem kdy slyšela na živo - United flavour, Fast food orchestra, Pub animals... tyto kapely jsou vesměs spíš reggea/ska, ale můžem zde objevit i jiné prvky hudby. Bohužel nemůžu napsat všechny kapely, které zbožňuju, protože bych tu byla asi do půlnoci a přemýšlela jestli jsem na někoho nazepomněla, tak aspoň ty z nejdůležitějších tu jsou.
Taky patřím mzei milovníky upírů, ale nemám to chvilkově, jen kvůli toho, že to je v modě, nebo co :) Jde o to, že se ráda zájímám o takové ty magické postavy a to temné tajemno :) jsem velikou fanynkou TVD, Pravá krev a teď čtu skvělou sérii Vampýrská akademie, kde mi chybí přečíst poslední 2 díly.

Nic víc osobního o sobě psát nechci, takže tímhle se zatím s vámi loučím a snad se mi sem podaří dát nějaký zajímavý článek, co nejdřív a taky doufám, že se donutím si sednout PS a udělat sem nějakou pěknou grafiku ;)