Březen 2012

MHD

7. března 2012 v 16:11 | Alza
MHD
Když mi někdo řekne MHD vzpomenu si na 2 příhody:

1. Jako každý víkend jsem jela na koně. Bohužel jsem jezdívala do jiného města a tak jsem musela přestupovat. Nejela jsem k těmhle koním poprvé, takže jsem měla vyhlídnutý autobus a pokaždé přijížděl pravidelně jako první. Na přestup jsem měla 15 minut a ještě se mi nestalo, že by jel nějaký jiný autobus před tímhle. Chci tím říct, že to nebyla zastávka, kde přijíždí mnoho autobusů. Po 15 minutách čekání jsem se dočkala a zahlídla autobus, který mi zastavil. Usmála jsem se na staršího řidiče a ten mi úsměv oplatil. Oznámila jsem mu zastávku a on mi odvětil "Slečno, ale tam já nejedu. To jede ten za mnou." Vůbec jsem si nevšimla, že tam přijely 2 autobusy!! Už jsem chtěla vystoupit a napsat trenérce, že bohužel dnes nedorazím. To mi, ale řidič řekl "počkejte, máme 2 stejné zastávky. Doženu ho a vy si přesednete." Nevěřila jsem svým uším. Ono se to vážně podařilo. Na 2. zastávce jsme ho opravdu dohnali a já si přestoupila.

2. Opět jsem jela na ty samé koně. Pokaždé, když se mi nechtělo čekat těch 15 minut, tak jsem sešla dolů z kopce, kde byla druhá zastávka, na které zastavoval "můj" autobus. Uteklo to rychleji a dokonce jsem tam platila o pár korun míň. Už z dálky jsem viděla, jak přijíždí. Stoupla jsem si, co nejvíce dopředu, aby mě viděl. Nemohla jsem se dočkat až do něj sednu a on mě odveze za těmi nádhernými zvířaty. Jen tak kolem mě projel. Vůbec mi nezastavil!! Neuvěřitelně jsem na něj civěla, jak mizí v dálce. Šla jsem se ještě jednou přesvědčit k jízdnímu řádu jestli to byl on. Byl to on! Nikdo jiný za ním, ani před ním nejel. Ještě jsem si schválně počkala 10 minut, než mi kamarádka napsala proč nejsem v autobuse. Nasutpovala totiž o pár zastávek později. Nakonec i ona si na něj stěžovala. Vůbec jí nezastavil na zastávce, kterou potřebovala. Musela jít pak pěšky, protože zastavil až na druhé zastávce.


The Vampire Diaries 3x08 Ordinary people (obyčejní lidé)

3. března 2012 v 23:01 The Vampire Diaries
Opět si klikněte na celý článek, kde najdete odkaz na tento díl a pak obrázky z tohoto dílu ;)


REKLAMY

2. března 2012 v 14:00 Reklamy
Reklamy pište prosím pouze sem. Můžete je ještě psát do rubrik, kde vás prosím o hlas. Tam to pište, ale pod podmínkou, že to chcete oplatit ;)